Virgil Pîrvulescu își anunță candidatura pentru postul de lider PNL Rm. Vâlcea

Viceprimarul municipiului Râmnicu Vâlcea, Virgil Pîrvulescu, a decis că vrea să candideze pentru președinția conducerii PNL Râmnicu Vâlcea.

Dragi râmniceni, am decis! Candidez la președinția organizației PNL Râmnicu Vâlcea. Consider că reforma clasei politice din orașul nostru trebuie să înceapă din interior. Prima condiţie a progresului este UNITATEA. De nimeni şi de nimic nu depinde acest lucru, decât de noi înşine. Aici şi acum! Să dăm dovadă de maximă seriozitate și responsabilitate, deoarece mă privesc cu alarmantă atenție așteptările și nevoile societății. Este timpul să facem politică! Pentru oameni! Şi cu oameni!

Am întâlnit în interiorul PNL Râmnicu Vâlcea oameni buni, competenți, adevărați profesioniști, alături de care, cu siguranță, voi face treabă bună pentru orașul nostru.

ÎMPREUNĂ #deschidemPNLRamnicuValcea. Vă mulțumesc anticipat!” a declarat viceprimarul municipiului Râmnicu Vâlcea, Virgil Pîrvulescu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Rezolva operatia antiSPAM si trimite comentariul! *